معرفی کتاب توهم باهوشی میثم شکری ساز

دسته‌بندی: رپورتاژ
تاریخ: ۲۳ تیر ۱۴۰۰
بازدید: ۱۶ views

معرفی کتاب توهم باهوشی میثم شکری ساز

یکی از تله هایی که اکثر افراد ممکن است در آن گیر کنند توهم باهوشی و دانایی است. در این مطلب قصد داریم یکی از پرفروش ترین کتاب های حوزه موفقیت ایران، یعنی کتاب توهم باهوشی میثم شکری ساز را برسی کنیم. زمانی که شما در مورد موضوعی کمی تحقیق می کنید و اطلاعاتی را بدست می آورید ممکن است فکر کنید که در آن موضوع به کمال رسیده اید و هرآنچه نیاز است را می دانید، در صورتی که این فکر توهمی بیش نیست. در کتاب توهم باهوشی دکتر شکری ساز شما متوجه خواهید شد که ذهن شما در طول زندگی تغییر می کند و ممکن است مواردی که الان قبول دارید را چندسال دیگر قبول نداشته باشید و ساختار ذهنی شما کامل عوض شود.

رابطه رفتارهای ما و ساختار ذهنی ما از نظر کتاب توهم باهوشی

یکی از نظریه هایی که روانشناسان آن را اخیرا ارائه داده اند می گوید که: همه رفتار های سر زده از ما، صرفا وابسته به انتخاب های ما نیست و بیشتر آنها به ساختار ذهنی ما و داستان هایی که میسازیم ربط دارند. همه ما از این داستان ها داریم. برای مثال بار ها شده است که تصمیم گرفته ایم از شنبه ورزش را شروع کنیم ولی در ذهن خود یک داستانی را ساخته ایم و سعی کرده ایم بهانه تراشی کنیم و آن را به شنبه بعدی موکول کرده ایم.

پیشرفت جهان در مقابل توهم باهوشی؟

شاید برایتان سوال شود که مگر می شود انسان توهم باهوشی داشته باشد و اینقدر پیشرفت کند؟ چگونه جهان با وجود این فرضیه انقدر رشد کرده است و در تمامی زمینه ها، اختراعات و حرکاتی داشته است که همه چیز را متحول کرده است؟

در دوره های آموزشی میثم شکری ساز و در کتاب توهم باهوشی میثم شکری ساز دقیقا به همین دسته سوالات پاسخ داده است؛ دکتر شکری ساز با ترجمه این کتاب به زبانی ساده می گوید که همه ما انسان ها دارای یک طرز فکر کلی و پایه هستیم که طبق آن برای امور زندگی خود رفتار های مختلف و تصمیم های مختلف را اتخاذ می کنیم. یکی از معضلات ما انسان ها این است که هیچگاه نمیخواهیم از منطقه امن خود خارج شویم و به جنگ تغییر افکار بپردازیم در صورتی که گاهی تغییر افکار باعث می شود زندگی ما رشدی چشمگیر را تجربه کند چراکه افکار ما انسان ها قابلیت ساختن تمام زندگی ما را دارند.

کتاب توهم باهوشی دکتر شکری ساز می گوید انسان ها در مواقع مواجه شدن با موارد واقعی، عملکرد دقیق تر و بهینه تری دارد در صورتی که برای مثال در مواجه شدن با اعداد و محاسبات عملکرد ضعیف ترین را از خود نشان می دهد. ذهن انسان در مقابل فهم منطق و حقایق مقاومت می کند در صورتی که در مقابل آن منطق ها و حقایق رویا هایی در ذهن پرورانده می شود که هیچوقت عملی نخواهند شد.

ما انسان ها همیشه دنبال کمال هستیم و دوست داریم که همیشه حرف ما به کرسی بنشیند و ما بزرگ یک جمع باشیم و این ها برگرفته از طرز فکر ما می باشد. توهم باهوشی به بررسی انواع طرز فکر ها و باورهای درست و نادرست ما می پردازد و می توانید ببینید که این افکار چطور در زمان های مختلف به کمک شما می آیند و یا به ضرر شما تمام خواهند شد.

معرفی کتاب توهم باهوشی میثم شکری ساز

درباره دکتر میثم شکری ساز، مترجم کتاب توهم باهوشی

دکتر میثم شکری ساز یک فرد توانمند در تمامی عرصه های زندگی است. بیوگرافی میثم شکری ساز یکی از جذاب ترین بیوگرافی از کارآفرینان ایرانی است. او که در فروردین ماه ۱۳۶۵ متولد شده، دوران جوانی پرباری داشته است. میثم شکری ساز در سال ۱۳۹۶ به عنوان کارآفرین برتر کشور و همچنین مدیر شایسته فناوری اطلاعات شناخته شد. او که در زمینه های فعالیتش همواره خوش درخشیده است، در کنار اینکه مدیر عامل هلدینگ پارس پندار نهاد، موسسه آموزش مجازی پارس و چندین مجموعه دیگر است، مدرسی بی نظیر و انسان ساز نیز می باشد. کناب توهم باهوشی میثم شکری ساز یکی از پرطرفدارترین اثرهای این کارآفرین برتر کشور می باشد که می توانید آن را از تمامی آنلاین شاپ های کتاب دریافت و مطالعه نمایید و یا می توانید به سایت شخصی ایشان به آدرس مراجعه و کتاب توهم باهوشی را دریافت کنید.

منبع: اقتصاد آنلاین

برچسب‌ها:

مازیار کیانی مقدم

دیدگاه‌ها

کلیه حقوق برای وب سایت انتشارات پارسیان دانش پندار محفوظ میباشد.