میثم شکری ساز کیست و برای موفقیت چه مسیری را پیموده است؟

دسته‌بندی: رپورتاژ
تاریخ: ۱۹ تیر ۱۴۰۰
بازدید: ۱۵ views
میثم شکری ساز کیست و برای موفقیت چه مسیری را پیموده است؟

میثم شکری ساز کیست و برای موفقیت چه مسیری را پیموده است؟

این روزها نام میثم شکری ساز را زیاد می شنوید؛ کارآفرینی نمونه که با دست های خالی وارد حوزه مدیریت و کسب و کار شد و در مدتی کوتاه توانست نامش را در کنار نام دیگر کارآفرینان برتر کشور قرار دهد.

این روزها نام میثم شکری ساز را زیاد می شنوید؛ کارآفرینی نمونه که با دست های خالی وارد حوزه مدیریت و کسب و کار شد و در مدتی کوتاه توانست نامش را در کنار نام دیگر کارآفرینان برتر کشور قرار دهد.

میثم شکری ساز در سال 1366 متولد شد. او در اوج جوانی تنها با یک فکر و ایده ای نو قدم در حوزه آموزش و مدیریت کشور گذاشت و توانست پس از عبور از موانع و سختی های بسیار به یکی از مدیران و کارآفرینان و موفق کشور تبدیل شود. وی بستری را فراهم کرده که در آن صدها نیروی کار جوان، فعال و متخصص در زیر چتر حمایتی او مشغول به کار و کسب درآمد هستند. قطعا این را می توان یکی از بزرگ ترین موفقیت های میثم شکری ساز دانست، چرا که توانسته در این اوضاع متغییر و نابسمان اقتصادی به صدها نیروی کار متخصص در کسب درآمد کمک کرده و شرایطی را برای شان به وجود آورد که روز به روز پله های پیشرفت و ترقی را بالا روند.

میثم شکری ساز کیست و چطور به موفقیت رسید؟

در این روزها که بیماری مهلک کرونا بسیاری از کسب و کارها را با تعطیلی و شکست روبرو کرده، او نه تنها هیچ یک از کارمندانش را تعدیل نکرده است، بلکه سعی کرده با ارائه تسهیلات، امکانات رفاهی، آموزش و اشتغال بیشتر، اجازه ندهد آب در دل آن ها تکان بخورد.

میثم شکری ساز با دریافت مدرک دکتری کارآفرینی و البته MBA نه تنها به عنوان کارآفرین برتر در سطح کشور شناخته شده است، بلکه صاحبان کسب و کارهای مختلف به دنبال کسب مشاوره و راهنمایی های حرفه ای و دقیق ایشان در حوزه بازاریابی و فروش نیز می باشند. همچنین وی به عنوان یکی از سخنرانان انگیزشی کشور در تلاش است که با ایجاد امید و انگیزه در بین مدیران و کارآفرینانی که به تازگی قدم در این راه گذاشتند و جویای نام هستند، کمک کرده تا به آسانی به اهداف شان دست یابند.

همین موفقیت های کوچک و بزرگ کافیست که نام میثم شکری ساز خبر ساز شود و حتی عده ای که تا چندی قبل این سوال در ذهن شان بود که “میثم شکری ساز کیست؟ یا “چطور به چنین جایگاهی رسید؟” با وی آشنا شده و از او به عنوان یک مدیر جوان موفق و پرتلاش نام می برند.

میثم شکری ساز کیست و برای موفقیت چه مسیری را پیموده است؟

با کوهی از موفقیت های دکتر میثم شکری ساز آشنا شوید

میثم شکری ساز فارغ التحصیل دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع می باشد. ایشان توانسته با افزایش دانش و مهارت هایش در این حوزه ها به عنوان یک مشاورو سخنران انگیزشی به جایگاه بسیار خوبی برسد. دکتر شکری ساز تاکنون موفق به ترجمه ده ها کتاب و دریافت لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف شده است. وی در سمینار های ملی و بین المللی زیادی حضور داشته و توانسته خدمات ارزنده ای به این مملکت ارائه کند.

دکتر میثم شکری ساز کار خود را با تاسیس مرکز آموزش مجازی پارس آغاز کرد و پس از تلاش های شبانه روزی موفق به راه اندازی هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد شد. ایشان به عنوان مدیر و مرد شماره یک هولدینگ پارس پندار نهاد به دلیل داشتن علاقه ی خاص به بازاریابی و فروش، توانسته در این زمینه به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کند. از جمله موفقیت های ایشان همچنین می توان به پروژه های موفق در حوزه مذاکرات و ارتباطات نیز اشاره کرد.

اما موفقیت های میثم شکری ساز در همین جا خاتمه نمی یابد. توانایی و مهارت تدریس و آموزش در ایشان نیز به یکی از نقاط قوت تبدیل شده و به همین دلیل افراد زیادی علاقه مند به حضور در سمینار ها و دوره های انگیزشی، مدیریتی و بازاریابی شان می باشند. ایشان در جهاد دانشگاهی، خانه صنعت و معدن ایران، دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان سابقه تدریس و آموزش دارد.  از دیگر موفقیت ها و دستاورد های مهم دکتر شکری ساز می توان به انجام تحقیقات زیاد بر روی یادگیری الکترونیک یا eLearning  اشاره کرد.

ایشان با این ایده ناب و اجرای آن لطف بزرگی به جامعه آموزشی کشور کرده است. اما در کنار تمامی این موفقیت ها آن چه باعث شده است وی با انرژی و توان بیشتر به مسیر خود ادامه دهد، اعتقاد بر این باور است که تنها عامل شکست رقبا کار و تلاش بیشتر و خودباوری است.

اگر کمی بیشتر بنگرید متوجه خواهید شد که تلاش ها و پشتکار میثم شکری ساز سبب شده که ما به عنوان افرادی که در این جامعه زندگی می کنیم در زمینه آموزش پیشرفت های بیشتری داشته و راحت تر به هدفی که در سر داریم برسیم. همت ایشان راهی هموار برای ما فراهم کرده که بدون سختی و مشکل حتی در خانه و در میان بهبوهه مشاغل روزانه به کسب علم و تحصیل بپردازیم.

منبع: تجارت آنلاین

برچسب‌ها:

مازیار کیانی مقدم

دیدگاه‌ها

کلیه حقوق برای وب سایت انتشارات پارسیان دانش پندار محفوظ میباشد.