میثم شکری ساز کیست و چطور  کسب و کارش را رونق داد؟

دسته‌بندی: رپورتاژ
تاریخ: ۱۹ تیر ۱۴۰۰
بازدید: ۱۴ views
میثم شکری ساز کیست و چطور  کسب و کارش را رونق داد؟

میثم شکری ساز کیست و چطور  کسب و کارش را رونق داد؟

می خواهید به فردی همه فن حریف تبدیل شوید که در مقابله با انواع و اقسام مشکلات اجتماعی و اقتصادی و یا هر شرایط فوق برنامه ای بتوانید کسب و کارتان را حفظ کنید؟ اگر می خواهید مانند میثم شکری ساز باعث رونق  کسب و کارتان، حتی در بدترین شرایط و چالش ها باشید، خوب است این مطلب را با دقت بخوانید.

هر فردی که وارد بازار کار می شود، به طور حتم یکی از بزرگ ترین اهدافش رونق کسب و کاریست که به ان مشغول است. اگر کسب و کار افراد رونق داشته باشد، مسلما سود بیشتری نصیب شان می شود و چه کسی است که از پول بدش بیاید؟ همه ما دوست داریم زندگی لاکچری و راحتی داشته باشیم. ممکن است بارها برای این هدف خیال پردازی های زیادی هم کرده باشیم. مثلا وقتی که مشغول تماشای یک فیلم در تلویزون هستید که شخصیت اصلی آن فردی پولدار و مرفه است، نفس عمیقی می کشید و آن را با حسرتی درونی بیرون می دهید.

با خودتان می گویید اگر من جای این شخص بودم صبح ها روی نان تست خاویار می گذاشتم و می خوردم و در حالی که یک موزیک آرامش بخش در حال پخش است، از پنجره به سرسبزی گل ها و مدرن حیاط خانه نگاه می کنم. ممکن است خودتان را مثل کسی تصور کنید که تعداد زیادی خدمتکار دارد و هرکس کاری را برایش انجام می دهد. در همین حین یک آگهی بازرگانی با صدای بلند شروع می شود و رشته افکارتان را پاره می کند. نگاهی به خودتان می اندازید و می بینید همه چیز به همان شکل قبل است.

برای اینکه بتوانید رویاهایتان را در زندگی دنبال کنید و فردی باشید که توان رسیدن به خواسته هایش را دارد، باید قدرت خود را در کسب و کارتان بالا ببرید، چرا که تامین مخارج شما بر اساس رونق کسب و کارتان است. همیشه باید ایده های جدید و ترفندهای کارساز را برای شرایط خاص در نظر بگیرید. باید مدیریت و برنامه ریزی داشته باشید و نگذارید شیرازه کار از دستتان خارج شود. برای اینکه بتوانید در توسعه و رونق هر چه بیشتر کسب و کارتان موفق باشید، می توانید از تجربیات و نحوه عملکرد انسان های موفق در جامعه الگو برداری کنید. به عنوان مثال یکی از افرادی که بسیار در توسعه کسب و کار خود و سایرین تاثیر گذار بوده است، دکتر میثم شکری ساز است. می خواهید روش موفقیت او را بدانید؟ خواندن این مطلب را از دست ندهید.

میثم شکری ساز کیست و چطور  کسب و کارش را رونق داد؟

دکتر میثم شکری ساز نامی آشنا در عرصه موفقیت و کارآفرینی

دکتر میثم شکری سال متولد فروردین ماه 1365 است و پدری ارتشی و مادری فرهنگی داشته است. او هم مانند بسیاری از افراد برای زندگی و آینده خود تلاش کرد، اما شاید وجه تمایز او با سایر افراد در این بود که نه تنها از فرصت های موجود استفاده بهینه ای کرد، بلکه خودش نیز اقدام به ایجاد فرصت های طلایی در حیطه کاری اش شد. میثم شکری ساز تحصیلات خود را در زمینه دکترای کارآفرینی و مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی به پایان رساند. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت MBA از دانشگاه اشتنبایس آلمان و دانشگاه امیر کبیر تهران فارغ التحصیل شد. او در سال 96 مدیر نمونه فناوری اطلاعات و کارآفرین برتر کشور شناخته شد و این تنها بخش کوچکی از موفقیت هایش بود.

دکتر میثم شکری ساز از جمله افرادی نبود که زود دست از تلاش بردارد و با استقامتی که در وجودش داشت، به مقابله با شرایط بد اقتصادی، مبارزه با تحریم ها، ارائه راهکارهای خلاقانه برای پیشبرد کارها، توسعه کار در مواجهه با ویروس کرونا و … کرد. او هرگز تسلیم شرایط و موقعیت های بد و نابسامان نشد و ثابت کرد که برای رونق دادن به کسب و کار وخوب بودن در هر پوزیشنی که هستید، باید به مهارت ها و دانش خود اتکا کنید و توانمندی تان را باور داشته باشید.

میثم شکری ساز مدیر عامل اولین موسسه آموزش مجازی در کشور، مدیر هلدینگ پارس پندار نهاد، موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان و ده ها شرکت و موسسه دیگر می باشد که همگی زیر مجموعه ای از هلدینگ بزرگ او هستند. زمانی که تحصیلات خود را در خارج از کشور سپری کرد، با وجود فرصت های فراوانی که برای کار و زندگی بی دغدغه در خارج از کشور داشت ولی به کشور خود بازگشت و برای رشد و درخشش کشور خودش تلاش کرد. جالب است بدانید که او حتی حق شهروندی کشور کانادا را دارد و می توانسته در این کشور زندگی آسوده ای داشته باشد. اما با راه اندازی هلدینگ پارس پندار نهاد و شرکت های گوناگون، باعث اشتغال زایی برای بیش از 500 نیروی جوان در سطح کشور شده است.

ادامه مسیر موفقیتی که دکتر میثم شکری ساز پیمود

دکتر میثم شکری ساز یکی از کارآفرینان و مدیران جوان ایرانیست که به عنوان فردی موفق و تاثیر گذار در همه محافل و مجامع از او صحبت به میان می آید. او دارنده تندیس ها و افتخارات فراوانیست که بسیاری از آن ها را در داخل و خارج از کشور دریافت نموده است. ناگفته نماند که میثم شکری ساز نویسنده و تالیف کننده کتاب های بسیاریست که برخی از آن ها عبارتند از: کتاب بازرایابی گوریلی، کتاب فراتر از استراتژی، کتاب بازاریابی نوگرا، توهم باهوشی 1 و 2 ، استوار و بسیاری موارد دیگر. همچنین او در زمینه ورزش نیز دستی بر آتش دارد و قهرمان مسابقات شطرنج است.

او سوابق علمی و پژوهشی معتبری دارد و همه عمر خود را تا به اینجا که 34 سال دارد، وقف یادگیری  و ارائه آموخته هایش به سایرین دارد. او سخنرانی انگیزشی نیز هست که اگر در سمینارها یا دوره های آموزشی اش شرکت کنید، مباحثی همچون مدیریت منابع انسانی، ارتباطات، بازاریابی و فروش، رموز موفقیت، هدفگذاری برای آینده، تسخیر قلب مشتریان و صدها نکته ارزشمند را یاد می گیرید. خوب است قدردان زحمات این افراد و دنباله رو شان باشید تا نام شما نیز همچون میثم شکری ساز در تاریخ فعالیت هایتان بدرخشد.

منبع: روز نو

برچسب‌ها:

مازیار کیانی مقدم

دیدگاه‌ها

کلیه حقوق برای وب سایت انتشارات پارسیان دانش پندار محفوظ میباشد.