چرا اولویت میثم شکری ساز کتاب و کتابخوانی است؟

دسته‌بندی: رپورتاژ
تاریخ: ۲۱ تیر ۱۴۰۰
بازدید: ۱۴ views
چرا اولویت میثم شکری ساز کتاب و کتابخوانی است؟

چرا اولویت میثم شکری ساز کتاب و کتابخوانی است؟

انسان کنونی بیش از چندین دهه قبل به دنبال کسب موفقیت است. انسان دوست ندارد که شکست بخورد و همواره تمایل دارد در عرصه های مختلف زندگی به ویژه کاری و شغلی به پیروزی ها و دستاوردهای چشمگیری دست یابد. رشد برق آسای کسب و کارهای مطرح دنیا و موفقیت صاحبان بیزنس این عطش سیری ناپذیر و انگیزه را در افراد ایجاده کرده که موفقیت هم مانند سایر امور دیگر آنچنان دشوار نیست . از اینرو، اخیرا کتب زیادی در حوزه های موفقیت و بازاریابی و نیز مدیریت به مقدار قابل توجهی به چاپ و انتشار رسیده است.

کافی است به قفسه های کتابفروشی مختلف سری بزنید تا در باره این موارد کتاب های زیادی را مشاهده کنید. اما آیا می دانید مطالعه چنین کتاب هایی چه دستاورد و شواهدی برای شما به همراه دارد؟ آیا می دانید خواندن این کتاب ها چه جرقه ها و انگیزه های کوچکی را در شما ایجاد می کند؟ آیا صرفا مطالعه چنین کتاب هایی می تواند موجب موفقیت و کامیابی شما در کسب و کار شود؟

علی رغم اینکه که به دنبال چه موفقیت هایی هستید لازم است مسیرهای مختلف و گاهاً دشواری را طی کنید.

طی سال های گذشته در زمینه های بازایابی، موفقیت و مدیریت کتب مطرح زیادی در سطوح بین المللی  به انتشار رسیده است که معمولا به دلیل عدم تسلط برخی از مترجمان به این مفاهیم نتوانسته اند پیام و فحوای کلیدی را به خوبی به خواننده منتقل کنند. اما در ادامه این مطلب قرار است یکی از مترجمان برتر کتب بازاریابی، موفقیت و مدیریت که خود تسلط بی نظیری در حوزه بازایابی و فروش، مدیریت، موفقیت و فنون مذاکره دارد را به شما ما معرفی می کنیم. این فرد کسی نیست جز دکتر میثم شکری ساز.

چرا اولویت میثم شکری ساز کتاب و کتابخوانی است؟

میثم شکری ساز کتاب ها و سوابق

دکتر میثم شکری ساز جوانی فعال و با استعداد در زمینه های مختلفی همچون بازاریابی، مدیریت و کارآفرینی متولد 1365 دارنده مدرک کارشناسی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی، کارشناسی ارشد رشته مدیریت MBA از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه Steinbeis Berlin آلمان به عنوان کارآفرین نمونه و برتر کشوری و نیز مدیر شایسته فناوری اطلاعات شناخته شده است. میثم شکری ساز که مدیرعامل توانمند و خلاق هلدینگ پارس پندار نهاد و موسسه آموزش مجازی پارس و چندین مجموعه خلاق دیگر است و در زمینه ها و دوره های مختلفی نیز مدرسی بی نظیر و متخصص می باشد کتاب های گوناگونی را در حوزه های مختلفی مثل بازاریابی، فروش، موفقیت، مدیریت، فنون مذاکر و .. ترجمه و منتشر کرده است.

حال با توجه به میزان تسلط میثم شکری ساز در این حوزه ها نمی توان توانمندی وی در انتشار کتاب های مرتبط با این حوزه را کتمان کرد. این فرد موفق طی چند سال اخیر به موفقیت های چشمگیری دست یافته است و در کشور به عنوان یکی از کارآفرینان مطرح شناخته می شود.  وی از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی است. مرکز توسعه مجازی پارس www.elp.ir یکی از مجموعه های تحت مدیریت وی میباشد و تا کنون ده ها کتاب در زمینه های متنوع ترجمه و به جامعه علمی کشور ارائه کرده است.

او دارای لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف میباشد. وی مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست میباشد. میثم شکری ساز کارآفرینی است که نه تنها در این حوزه موفق عمل کرده بلکه به عنوان یک سخنران انگیزشی، نویسنده آثار ادبی و قهرمان بازی شطرنج نیز شناخته می شود.

چرا اولویت میثم شکری ساز کتاب و کتابخوانی است؟

در ادامه کتاب های دکتر میثم شکری ساز را به شما معرفی می کنیم:

 • فراتر از استراتژی
 • تویی که ذهن برنده ای
 • رازهای بازاریابی قدرتمند
 • آسایش در آرامش
 • بازاریابی گوریلی
 • استوار
 • بازاریابی نوگرا
 • ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت
 • مذاکره با دستان خالی
 • بازاریابی وکسب وکار اسلامی
 • روابط فرد و سازمان

اهمیت خواندن کتاب های بازاریابی و موفقیت

به نظر شما چرا مطالعه کتاب های بازاریابی از اهمیت زیادی برخوردار است؟  بازاریابی دقیقاً مانند نقشه گنج است که می تواند مسیر موفقیت را به شما نشان دهد تا در این راه رقیب را شناسایی و کنار بزنید و از این طریق به گنج موفقیت و ثروت برسید. در عصر کنونی در حوزه بازایابی و مذاکره فردی موفق است که دارای علم و آگاهی بیشتری باشد.

به عنوان مثال میثم شکری ساز کتاب بازاریابی گوریلی را براساس داستان یک شـرکـت هـواپیـمـایـی پیشرو و نـارنجـی رنـگ نوشته است کـه تـوسـط مـالـکـش اسـتلیـو هـاجــی ایـنـائــو در مــیـان شـرکت هـای غول هـواپیمایی اروپـا سر بر آورد و درنبردی فـرسـایـشـی بـر سـر بـازار و بـازاریــابــی پیــروزی هـای بـی نـظـیـری بـه دســت آورد به طـوری که پـس از چـند سـال خــودش تـبـدیـل بـه یـکــی از غـول هـای صـنعت هوانوردی شـــد. ایـن کـتاب بـه قـلــم تونـی اندرسـون، ســومــیـن کــارمـند ایـزی جـت و اولین مـدیر بازاریابی شرکت نوشته شده است و دکتر میثم شکری ساز همراه با دکتر بهرامی با قلم شیوا و رسایی آن را به فارسی برگردانده اند.

منبع: ستاره نیوز

 

برچسب‌ها:

مازیار کیانی مقدم

دیدگاه‌ها

کلیه حقوق برای وب سایت انتشارات پارسیان دانش پندار محفوظ میباشد.